| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am si eu o intrebare:
Am fost la un eveniment si un baiat am vazut ca se tot uita la mine, am simtit asta. Cand il priveam se uita in alta parte sau mentinea contactul vizual (da doar cateva secunde).
1. Ma place?

2. Am aflat facebook-ul lui,dar inca nu mi-a dat accept. Daca imi da,ce sa fac ca sa intre el pe mine?

Multumesc de raspunsuri, pareri.

Dau funda.
:*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1.Istoria va raspunde si la intrebarea asta.
2.Nimic. Fii sigura ca atunci cand va fi mort dupa tine, va face tot posibilul sa fie intrat pe tine.

| SkyPilot a răspuns:

1. Te considera interesanta. Daca iti si zambea ar fi fost mai bine.
2. Pui un status ca il astepti pe Fat-Frumos si nu poti decat sa astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii,in loc sa dati raspunsuri aiurea mai bine ati ajuta. Dar, cred ca va cer prea mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@melodă...I-am dat cerere pentru ca nu stiam daca o sa il mai vad, si nu mi se pare penibil sa adaugi o persoana in lista de prieteni. Zici ca l-as cere in casatorielaughing) ceea ce e josnic...Doamne aveti o mentalitate unii...

| Pinocchio a răspuns:

Poate era interesata de tine, sau cel putin tie asa parea, dar nu inteleg de ce tu ai cautat pe facebook si ai cerut prietenia.
Nu ar fi mai frumos sa astepti ca el sa faca primul pas? macar atunci ai sti sigur ca si el este interesat de tine, nu doar tu de el.
Asa, daca astepti ca el sa dea accept sau chiar te refuza, dupa parerea mea e penibil.