| NoName1234 a întrebat:

Povestitimi cea mai mare tristete sau cea mai mare bucurie care ati avut-o cand ati iubit pe cineva love struck La mine cea mai mare bucurie a fost ieri cand baiatul pe care il plac a zis ca ma place. tongue Mrg.nu conteaza. Povestitimi voi!

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai... nu prea am avut ghinioane in dragoste! tongue dar am avut mult noroc in dragoste, sa vezi.era faza ca mie imi placea de o fata, aceea fata iubea pe unu care acel „unu" nu o iubea pe ea ci pe una care si aia ma iubea pe mine laughing patratul iubirii era laughing in finne! pana la urma am renuntzat la alea 2 pe care una nu o suportam si una o iubeam! in finne! dar s-a intamplat ca o fata care nu credeam ca o pot iubii sa ma intrebe cand am fost singuri urmaturul lucru:„Tu chiar nu vezi persoanele care te plac si cele care nu? Crezi ca iubirea e un norisor pufos ce pluteste deasupra cuiva dar nu poate fi vazut?"Auzind acestea nu stiam ce sa zic? sa rad? sau sa plang? nu stiam daca glumeste sau nu, atunci eu am zis:„Glumesti? Ce e cu tine acum?"Iar ea mi-a zis:„Crezi ca glumesc? atunci lasa-ma si ignora-ma!"Eo credeam ca ea asta vrea, si am dat sa plec, atunci, aceea fata[ :X ] m-a prins de mana nu stiu cum ma invartit cu fata spre ea si m-a sarutat! la inceput eram confuz! apoi mi-am dat seama! Ma iubea! Chestia haioasa era ca si eu tineam la ea! nu o iubeam nebuneste dar tineam destul de mult la ea! Imediat dupa sarutul acela[fantastic] sa rusinat «cred» sa facut rosie la fata si a plecat! nu am mers dupa ea stiind ca ne vom intalnii maine! a doua zi in locul sarutului am mers eu la aceeasi ora! nu stiu cum dar aveam numarul celei mai bune prietena ale sale, si am sunat-o sa imi dea nr fetei care m-a sarutat! mi la dat si am sunato! ce crezi ca mi-a zis?„Sunt la spital.nu stiu cum dar am racit si am febra!"Atat mi-a trebuit sa aud ca am si tulit-o spre spital! Am mers acolo si am intrebat de ea! ce sa vedeti! mare noroc. l-am intalnit pe verisorul ei ce numai atunci a iesit din sital. l-am oprit si l-am intrebat:ai fost la *****? Iar el a zis da! daca vrei sa mergi la ea, este in salonul 17.am mers fuga si am avut norocul sa fie singura! maikasa era dusa dupa doctor! am vazut-o pe patul de spital, m-am apropiat incet de ea! ea dormea! cum crezi ca am trezit-o? Am sarutat-eu la fel cum m-a sarutat si ea pe mine! bineînteles ca am racit la vreo 3 zile dupa aceea dar crezi ca imi pasa? nici vorba! dupa ce am sarutat-o sa trezit! asa am ramas noi impreuna! dupa ce a iesit din spital[in dupa-amiaza zilei urmatoare], am inceput sa ne vedem! ne iubeam!

Sper ca ti-a placut si sper ca nu va fi o problema asa de mare sa citesti ca am scris mult laughing oricum! sper sa ili placa si nu uita! nu e inventat e adevaratwinking

Pa Pa!winking

8 răspunsuri:
| NoName1234 explică:

Nu e mmeee79, e asa frumos cea ce ai spus!

| NoName1234 explică:

Wow, chiar ai scris muult

| Cattalina a răspuns:

Cea mai mare bucurie : is cu baiatul cu care asteptam de 3 ani sa fiu laughing ma rog
si cea mai trista m-a inselat un fost fost prieten la care am tinu ff mult tongue

| mmeee79 a răspuns:

A fost acel sentiment de dragoste copilareasca care il simteam pentru el... din clasa a 4 a. Dupa aceea am tot inceput sa il privesc, sa vorbim...pana ce am ajuns impreuna, dar nu ne sarutam, nu ne imbratisam.happy
A fost prima mea dragoste copilareasca. O dragoste superba, pe care o simteam de fiecare data cand il vedeam, simteam fluturasii aia care ma strapungeau pana in cel mai ascuns locsor din mine. A fost ceva minunat...care va ramane in amintirea mea toata viata.
Poate ti se pare prea copilaresc... dar nu pot exprima in cuvinte ceea ce simteam cand il vedeam, cum imi strapungea inima cu privirea lui gigasa si cu ochisorii lui negri. happy

| mmeee79 a răspuns:

Multumesc...am spus doar ce era...adevarul :*

| mmeee79 a răspuns:

Parca dadeai funditalaughing

| DamnedShadow a răspuns:

Pai... eu nu am avut momente fericite deloc, iubind pe cine nu trebuie. Crede-ma ca e sfasietor sa iubesti 4 ani la rand si sa nu ai parte de nimic. Dar asta e viata, uneori castigi, uneori pierzi.

| cCrRaAzZyY a răspuns:

Pffff eu am parte numai de povesti triste dar si povesti de dragoste in fine o sa iti zic povestea mea trista pentru ca mie astea imi plac mai mult ...Eram cu un baiat in vara si ne intelegeam bine chiar fff bine tineam enorm la el dar de la mai multi prieteni si prietene am aflat ca el mai era cu inca o fata si nu stiu ce sa fac ca eu il iubesc mult dat el este cam afemeiatlaughing)laughing da in fine nu este chiar asa de trist, daca ai fi din sinaia si ai fi prietena mea ai intelege si ai sti mai multe despre mine