| anonim_4396 a întrebat:

Imi place sa scriu rolling on the floor Unde as putea sa-mi folosesc,, talentul" asta? laughing)

Si ma refer la scris de tastatura straight face

5 răspunsuri:
| ImUnlord a răspuns:

Pai un loc unde te poti exprima liber i scriind despre ce ai tu chef e Wattped-ul: https://www.wattpad.com/search?q=&ref=1

| P4rAd0x a răspuns:

Pentru inceput, nu pe Wattpad.
Poate pe vreun forum cu categorie de povesti sau ceva?

| Nemessys a răspuns (pentru P4rAd0x):

Hmm... nu stiu. Faza este ca as vrea sa scriu si ceva care sa vada lumea si poate sa abordez un subiect cu mai multe persoane. Sau poate sa discut despre ceva, unii mai invata ceva din ceea ce scriu eu. Cam asta as vrea. Daca era sa scriu doar pentru mine... click dreapta / new / text document si dai cu scrisul. Un fel de blog insa cine sta sa citeasca dita mai romanele (ca asa sunt eu. scriu mult, insa daca scriu, scriu o groaza de informatii utile). Daca ar fi blog. pana fac eu rost de urmaritori. dureaza luni bune. straight face. Aia care posteaza povesti de astea scurte si amuzante, bineinteles ca au o groaza, dar eu daca as scrie un roman care-i ajuta cu ceva, nu prea cred.
Mentionez ca nu sunt prea amuzant si stiu ca lumea mai mult de asta este atrasa.

| Xdreaper21 a răspuns:

Wattpad nu exista limita in injuraturi si nici cenzura

| immaBeast a răspuns:

Si mie imi place sa citesc...

...pe sticla de bere.

https://cdn.shopify.com/......large.jpeg