| Heisen10 a întrebat:

Salutare, as vrea sa stiu cum as putea sa scriu mai repede.
Nu vreau sa scriu repede si frumos, ci vreau doar repede.
La scris repede ma refer la scris de mana cu stiloul... nu la tastatura.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuntFataInPlm a răspuns:

Gaseste o pozitie care sa nu iti creeze disconfort, tine cum te simti tu mai bine pixul in mana si exerseaza, sa scrii repede, scrii azi 10 randuri, cronometreaza sa vezi cat dureaza, maine tot aceleasi randuri, la fel, dar mai repede, pana te obisnuiesti. Sper ca te-am ajutat

| ImSick a răspuns:

Eu scriu destul de repede pentru ca scriu si mic. si am si exersat

| MicutzuEinstein a răspuns:

Usor.Exerseaza cu o propozitie ...scrie-o de multe ori cat mai repede! si dupa exersezi cu alte fraze mai lungi

| Heisen10 explică (pentru MicutzuEinstein):

Mai astept raspunsuri daca nu iei FUNDA; x.