| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca sunt alge in statiunea Saturn/Mangalia? Si daca sunt acum ar putea disparea intr-o saptamana?

5 răspunsuri:
| antoniaantoantonia a răspuns:

Acolo merg de 4 ani si nu erau, anul asta nu am fost inca dar tot acolo merg.Ani trecuti stiu ca era curata apa, dar acum cine stie.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Ce om poti sa fi! In mare sunt MEREU alge! Nu dispar daca vi tu. Si daca e frumos amenajata plaja atunci probabil este curatata!winking

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru BomBonicaThaa2000):

Wtf
Ma refeream la algele de la mal, acolo unde intri tu sa faci baie.Tu ce om esti de un gandesti?

| BomBonicaThaa2000 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Invata sa te exprimi! Si dupa vorbim!

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru BomBonicaThaa2000):

M-am exprimat corect.Am zis alge in STATIUNEA(stii ce e aia?)Daca am zis "statiunea" e clar ca nu m-am referit la algele din mijlocul oceanului!
Tu stii sa citesti?