| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Imvu are virusi?

17 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

NU. Bineinteles ca daca bagi toate prostiile care`ti promit credite sau ca te fac vip, sau fel de fel de programe necunoscute vei avea virusi. Dar jocul in sine nu are.

| Genuitoarea a răspuns:

Da. dar e mjto mai ales daca sti sa faci credite daca vrei sa te invat. cu mare placere vei fi cea mai tare pup. add pinky.girl4you

| Teodora20 a răspuns:

Buna! IMVU nu are virusi, dar depinde de unde il descarci. Cel mai bine este sa il descarici de aici: http://www.imvu.com/catalog/web_download_steps.php

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu

| AnonimA a răspuns:

Sincer? eu cred ca are :-s

| AnonimA a răspuns:

Adica eu dupa ca l-am instalat imi tot face figuri compu si nici nu am mai putut sa il dezinstalez de abia de abia

| Genuitoarea a răspuns:

Ce tot zici ma acolo? Eo mereu cand dau acolo la inregistrare cand termin imi intra antivirulul si imi zice ca detecteaza virusiwinking Si ca sa fac credite trebuie sa imi fac conturi si mereu apare antivirusul toti zic ca are. cine nu stie si nu joaca imvu sa taka dracu. eu joc de ani de zile.

| Deea8D a răspuns:

Nu are virusi happy eu joc de un an o.o

| RaulGonzzalles a răspuns:

Ce tot graiti acolo. invu nu are virusi eu co prietena l-am scanat de patru ori. sim zicea ca n-are virusi.INVU

| RaulGonzzalles a răspuns (pentru RaulGonzzalles):

Scuza-ti gramatica soramea de 9 ani a scris.

| Alexaa00 a răspuns (pentru Genuitoarea):

Loooooooool rolling on the floor)))))))))))))))))))))))) 'Antivirulul' Cu cine ai facut bha romana? rolling on the floor))))))))))) Astept raspuns.

| PopaAndreeaVioleta1998 a răspuns:

Sigur ca are! Cel putin asa cred!

| RobGronkowski a răspuns (pentru Alexaa00):

Dar tu cu cine ai facut ''bha'' romana?

| PencuAndaLavinia a răspuns:

Da,are.Eu am jucat mai de mult si imi dadea virusi.De atunci nu mai joc, dar totusi vreau sa ma apuc din nou.

| SerlyNova a răspuns:

Nu sunt prea sigura daca are eu l-am avut ceva timp si am constat ca are a trebuit sa imi fac din nou windos-ul dar daca ai un antivirus bun merge tot!

| xEllena a răspuns:

Are cu siguranta...cei care spun ca nu are, au antivirus;*
Am luat virusi de la imvu...dar in general mi se pare cel mai tare joc... vreau sa ma joc din nou crying

| Ionescu_Daria_1999 a răspuns:

Ha ha ha ce gluma mi-a distrus calculatorul de 3 ori! mereu mi-se bloca dar totusi e fain jocu in general dar are virusii!

Întrebări similare