| razvan05 a întrebat:

In 5 august 2011 fac 16 ani si as vrea sa ma apuc sa lucrez undeva (stiu ca de la 16 ani te poti angaja) la terase din astea de vara. As vrea sa ma angajez in valcea. Stie cineva ceva legat de asta...adica vreun anunt de angajare in valcea? Sau vrea cineva sa se angajeze ca si mine? Apropo: eu m-am mutat in bucuresti din iunie 2010 si vara stau in valcea si tocmai de aceea vreau sa ma angajez acolo. Imi doresc sa vad cum e o adevarata munca in echipa si cum e sa fii platit. Daca e cineva interesat anuntati-ma si pe mine, va rog. Astept pana la varawinking. dau funda daca reuseste cineva sa gaseasca cevawinkingwinking

Răspuns Câştigător
| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.

1 răspuns:
| razvan05 explică:

Scuze dar de-abia acum am vazut mesajul tau. adresa mea de mail este: b.vanny_95@yahoo.com (nr. de contact: 0762740940). sper sa ma contactezi caurand. chiar imi doresc sa fac ceva vara asta.