| Belphegor_Jr._1966 a întrebat:

În ce licee normale din București aș putea intra dacă am media de admitere 6?

*Preferințe: filologie, științe sociale, științe ale naturii.

Mă interesează să văd care ar fi cea mai bună variantă. happy

1 răspuns:
| DavidMihai a răspuns:

Depinde şi de mediile celorlalţi copi..gen: eu am avut 8 si ceva şi am vrut să intru într-un liceu de media mea. A ieşit perfect. După ce am intrat m-am interesat care a fost ultima medie cu care s-a intrat şi am fost dezamăgit, pentru că media minimă scăzuse la 6 şi ceva.