| Anonima_5812 a întrebat:

In curand imi voi sarbatorii ziua de nastere si am nevoie de idei in legatura cu ce pot sa fac ca sa fie mai interesanta si mai ales mai amuzanta. Prommit funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Mada4ghn a răspuns:

Buna milly...ciudat dar si ziua mea e sambata:*laughing.Iti spun ce fac eubig grinimineata eu plec la mall cu ai mei,vedem un film,mancam,nu stiu ce,etclaughing. apoi cand ma intorc chem toti prietenii la mine sa ne petrecem ziua impreuna,.ca o petrecere daca vrei sa ii zici asa,doar ca nu cumpar mancare, tort, si dansam...etc.ci doar poate niste sucuri si energizante. Apoi seara raman cu cea mai buna prietena si ne uitam la un film de groaza si dupa aceea daca nu ne este somn ne uitam la o comediehappy.asa multumesti pe toata lumea si este, dupa parerea mea si f amuzantbig grin

1 răspuns:
| Anonima_5812 explică:

Multumesc frumos de raspuns magnifiquelaughing...dar eu mai mut ma refeream la jocuriwinking