| maria999 a întrebat:

In curand va fi ziua de nastere a prietenului meu si nu stiu ce i-as putea lua. Ceva idei? Multumesc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou cu ''I love math'' si o cana personalizata.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghostplayer a răspuns:

Un tricou, parfum, un deodorant, Eu asta mi-as lua ca baiat laughing)). Iesiti la un suc dupa la o cafea etc happy
Funda?

| Ana_Tornean_1990 a răspuns:

Ai putea sa-i dai bani pentru asi cumpara el ce doreste! happy

| sblcmdn a răspuns:

Eu i-as lua : 1. Parfumul sau preferat.
2. O perna cu poza voastra pe ea.
3. Un tablou cu poza voastra.
4. Un ceas.
5. O cana sau un tricou cu poza voastra. laughing
6. O bluza sau o camasa.
7. O esarfa.
8. O pereche de ochelari de soare.
9. O pereche de adidasi.
10. Produse pentru ingrijirea corpului sau pentru par.
11. Jocuri video sau filme laughing.

Bafta.

| Roxanna22Cazacu a răspuns:

Buna! Incearca pe accesori-cool.shopmania.biz. De acolo am cumparat si eu, au preturi foarte bune.

| cgabudean a răspuns:

Ai putea sa-i iei un ceas, o bratara. Eu astea le-am primit si mi-o placut foarte mult. Bine inteles nu cu 10-15 lei laughing)

| Shadow2005 a răspuns:

Eu zic să îi iei ceva care îl reprezintă. Funda?