| CrIsTiNutzA222 a întrebat:

Hey! Am o problema amuzanta! Se apropia ziua de nastere a pisicutei mele.si nu stiu ce cadou sa ii fac? aveti idei ziua ei e pe 15.10.2011.big grin

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Serios acum, ce cadou poţi să faci unei pisici? Poate o mingiuţă, un şoricel de jucărie sau răbdări fripte.
Succes!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

rolling on the floor!
Pai pregatestei mancarea ei preferata, in cantitati mari,! si oricum ea fiind o pisica nu cred ca va stii ea ca e ziua ei! dar oricum La Multi Ani!:*love struck

| Bunicul62 a răspuns:

Fata mosului grea alegere pe capul tau, o fi pretentioasa mita Eu la porc de ziua lui ii dau un dovleac musai taiat in 2 ca altfel nu il razbeste.La cal de ziua lui ii dau un brat de fin si orz pe saturate.La vaca ii pun o funda rosie in corn si o tine 3 zile.De ziua ciinilor le dau masa la restaurantul satului si le dau cite 1 pahar de tuica si vin cu ei in spinare ca nu ii mai tin labele.As fi dus si porcul la circiuma de ziua lui dar nu il puteam aduce in spate ca este greu si asta bea numai bere cu caldarea.

| Simpluuu a răspuns:

Insfarsit cineva care are mintea mea! Si eu sarbatoresc zilele pisicilor mei : Cioroi si Tanu. Ar fi frumos daca le-ai face un aperitiv cu whiskas sau alte feluri de bobite cu cate o feliuta de salam si o bacatica de branza. La desert ii poti da lapte cald. Sa speram ca te-am ajutat!