| Addadela a întrebat:

In curand va fi ziua prietenei mele cele mai bune si nu am idei de cadou. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Încurând vine şi ziua mea,eu în mare le-am spus colegilor ce îmi place şi aştept surpriza, anul ăsta am doar o singură dorinţă un hanorac fain din mall alt ceva nu am...îs mulţumit cu ceea ce primesc nu sunt fiţos, şi ca fată îi poţi cumpăra o geantă, un buchet de flori sau un pluş imens, depinde de venit.
O zi plăcută.

1 răspuns:
| Ipanda909 a răspuns:

Eu zic sa ii iei o esarfa colorata, se poarta si cred ca va aprecia happy Funda?