| Andrei_3923 a întrebat:

In primul rand, aceasta e prima mea intrebare pe TPU.de fapt sunt doua big grin
1)Voi ce ati alege sa faceti cu 700 ron? Eu as vrea sa pastrez pana reinoiesc abonamentul ca sa imi iau un telefon nou, luand in considerare ca imi mai da si tata bani, mai spuneti parerile voastre si sa specificati de ce
2)Niste idei de id-uri, nume profil nu neaparat de hi5

Cele mai bune si mai traznite idei iau funda :d

Răspuns Câştigător
| Ella_7974 a răspuns:

1. Daca ai deja telefon, nu iti mai lua altul. Oricum e daunator laughing
Ia-ti ceva ce nu ai. Eu mi-as lua snowboard. Cu el sigur agati mai multe fete decat cu un telefon laughing. Sunt o gramada de placi faine la mana a 2-a. Sau du-te la munte, ca tot e sezonu'.

3 răspunsuri:
| BellaMarie a răspuns:

1)pai eu as strange bani si mias cumpara o casa sau o masinabig grin
2)sw33ty_girl200, punky_girl_sweet, crazy_girl_punk10, ciufi_girl10
big grin

| Mangoo a răspuns:

1. pai eu am telefon nou deci imi iau laptop tot 700 lei am si eu doar ca mai am 5 lei in buzunar sh bineinteles intervine sh mama cu o suma (mare sperwinking )

2. pai nu stiu cred ca esti baiat si ca te cheama andrei.io in locu tau as pune ceva de genu': ...AnDrEi... ~andru'~ laughingA.de.la.mine.((: sau nu stiu nu-s baiat

| Andrei_3923 explică:

Kristen laughing
sunt baiat raised eyebrows