| paupaulapaulina a întrebat:

In primul rand Buna tuturor :)

A-si vrea sa va spun direct :

Eu, din punctul meu de vedere nu ma consider foarte frumoasa :(
Eu arat asa :

a) Din punct de vedere fizic :

-par lung saten-negru
-1, 65 cm inaltime
-45 kg
-picioare lungi
-ochi caprui
-zambet larg
-dantura alba sclipitoare
-nas nu prea mare nici prea mic
-cat despre culoarea pielii sunt creola ( pot sa spun ca nu am fost niciodata la solar )

b) Din punct de vedere moral :

-vesela
-draguta cu cei din jur
-uneori emotiva
-cu simptul umorului

Acum o sa va arat o poza :
http://www.facebook.com/....../photo.php

Vreau sa fiti cat mai sinceri cu putinta :D

Răspuns Câştigător
| crynutza34 a răspuns:

Buna! Mie chiar nu mi se pare ca esti urata, eu chiar cred ca esti frumoasa, si nu este bine sa tot zici despre tine ca esti urata, pentru ca vei avea o parere tot mai urata despre tine, si mai ales ca din punct de vedere moral esti amuzanta si toate cele, te face si mai draguta. fundita?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Hei :*.
esti dragutabatting eyelashes.
Nu ai de ce sa iti faci griji scumpo :*.
Cinte te place te place asa cum esti >big grin

| SEXobeat a răspuns:

Nu merge linku

| PufffRozzz a răspuns:

Buna, esti foarte draguta, iar in privinta pielii tale, culoarea este super love struck, bucura-te de ea, multi ar vrea o asa piele ( culoare )

| lauramonica a răspuns:

Nu merge link-ul!