| maduioana a întrebat:

Boona. Am 14 ani sunt creola cu ochi caprui spre negru si par brunet si ondulat. Nu stiu dc dar unii au ceva in legatura cu culoarea pielii mele. MUlti imi spun ca sunt tiganga altii spun nu le plac fetele creole. Chiar nu stiu ce sa fac. Eu zic ca la varsta mea arat bine dar problema e culoarea mea.Nu stiu de ce unii baieti nu ma plac din cauza ca is mai creola. Ajutati'ma ce sa fac?

8 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie cu tine si eu nu ii bag in seama.le comentez, pur si simplu

| RyGoLeTa a răspuns:

Pai,ar trebui sa nu-i bagi in seama, pentru ca nu culoarea pieli conteaza.Dar daca tot nai solutii da-ti cu niste fond de ten si se face pielea mai alba. Funda?kiss

| Vanity a răspuns:

Buna. Crezi ca are rost sa te complici in legatura cu ceilalti? Pana la urma daca te place cineva, te place exact asa cum esti, ce conteaza ca esti alba sau creola. Eu am fata de chinezoaica si pielea galbuie si ma doare in paispe de ce spun altii, asa te-a facut Dumnezeu...big grin

| ArtemisD a răspuns:

Si eu am tenul mai inchis, dar mie una nu imi pasa de ceilalti, ci sa ma simt eu bine si sa simt eu ca sunt frumoasa.blushing.Eu una te sfatuiesc sa nu ii bagi in seama pe ceilalti pentru ca nu e vina ta.Si nu cred ca baietii nu te plac din cauza culorii pieli...Eu nu am nicio problema.happy.
Sper ca te-am ajutathappy

| gLaMoUr_3909 a răspuns:

Nu-ti face probleme happy stai linistita... cum zice si JustMe multe fete si-ar dori sa fie ca tine, uite de exemplu culoarea mea e alba si ce n-as da sa fiu mai creola... nu-i mai baga in seama daca ai o culoare mai inchisa a pielii inseamna ca esti tiganca? Si daca ar fi asa ce? Ce rasisti!

| maduioana explică:

Va multumesc pentru sfaturile voastre!:*...@yuliaaa...si eu le comentez dar e faza ca unii nu o spun in fata o spun pe la spate

| JustMe_5857 a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci probleme din cauza catorva baieti. multe fete si-ar dori sa fie ca tine...iar cine nu te place asa cum esti nu te meritawinking

| sexygirl_7732 a răspuns:

Parerea mea e ca sa nu-i bagi in seama deoarece sunt prea increzuti. Poti sa dai cu fond de ten.