| Mizukiii a întrebat:

In primul rand Lma mie, si tuturor cu numele de Ion, Ioana, etc.:X
Azi e ziua de nastere si de nume a unei prietene:X. si vreau sa-i cumpar ceva. Ei ii plac bratarile, si chestiile de genu`. Da nu am bani. Eu am intrebat`o acum ceva timp ce ar vrea sa-i cumpar. Si a zis sa nu`i cumpar nimic. Dar totusi. Help! Dau >funda; d

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

La multi ani! Trebuie neaparat sa petreci de ziua ta, mai ales ca numai astazi implinesti niste ani, maine deja vei trece in urmatorul an de viata.
Da' chiar asa, de ce sa-i cumperi ceva, daca ea a zis nu, dar daca tu ai o bratara frumoasa, daruieste-o alaturi de prietenia ta.

2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

La multi ani tie si tuturor celor cu acest nume! Daca nu ai bani sa ii cumperi ceva ii poti face o felicitare!

| NoCharachter a răspuns:

Daca ii plac bratarile, fa-i una laughing! cauta pe net Friendship Bracelet, si-o sa ai diferite modele. Nu e greu. Succes!