| Em_4523 a întrebat:

Inotul slabeste? Si cui ii place acest sport? In cat timp inveti sa inoti?

5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Cel mai complex, cel mai sanatos, cel mai recomandat sport.petru trup, inima, oase, muschi...este inotul! Inveti singura, doar curaj si hotarare. Succes!

| Goofy77 a răspuns:

De slabit nu stiu dar un corp frumos dezvoltat si uniform sigur face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inotul slabeste.multor oameni, le place inotul.depinde de persoana, daca are inclinatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul slabeste.multor oameni, si mie.depinde de persoana, daca are inclinatie.

| Mara_4803 a răspuns:

Eu stiu sa inot de la gradinita laughing
si da, am slabit