| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Inotul slabeste? Daca da : dupa cat timp?, trebuie si o dieta, gen nu trebuia mancat inainte/dupa sau nu manca aia sau aia?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| diditza23 a răspuns:

Daaa..slabeste ..mai ales la burtica si din ce mai stiam iti dezvolta si umerii...plus ca e foarte sanatos si pentru plamani. asa ca innoata.un timp exact de slabit nu stiu sa iti zic, ...eu dadeam burtica jos destul de repede. in legatura cu regimul, nu manca inainte sa te duci sa innoti ca o sa iti vina cam rau big grin, deci este foarte bun si sanatos innotul:X si placut

| ByBoysMb a răspuns:

Slabeste foarte mult si nu mai trebuie mancar foarte multa paine, carne chestii de asta care ingrasa.happy O fundita?happy
?happy tongue