| AnnDaTv a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Va plac fetele false, cu haine decoltate, care se machiaza care isi maresc sanii cu sutien push up, obraznice SAU cele naturale, care nu se machiaza, care au sani mari fara sutien, cuminti? Astept pareri

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am treaba cu ele imi vad de viata mea la cont propriu.

| daniDeeDee a răspuns:

Prefer fetele simple, naturale...cuminti? mai sunt fete cuminti? lol

| Ramonaaaa a răspuns:

Dupa parerea mea,cred ca, uneori, prefera niste pitzipoancelaughing.

| alysa_7968 a răspuns:

Sti tu ai pus deja prima caracterizare foarte rautacioasa in asa fel in cat sa-i influeneze pe baieti iar cealalta foarte buna...pai