| EmilyBrontë a întrebat:

Intrebare pentru baieti:va plac fetele cu sanii mici sau fetele cu sanii mari?

10 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Fiecare barbat are gusturi diferite. La unii le plac mici, la altii mari, iar la altii deloc. (cred ca a-ti prins aluzia). So. in concluzie: Barbatilor le plac femeile.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nici mici nici mari medii

| Vali87 a răspuns:

Si unele si celelalte, nu are importanta, crede-ma.

| eurynomus a răspuns:

Mici

| Kynext a răspuns:

Ne plac fetele! Si atat happy

| sim0nik89 a răspuns:

Hmmm. eu cred ca le plac sanii frumosi. Degeaba sunt mari daca atarna pana la buric laughing

| KasdfghjNY a răspuns:

Depinde de la barbat la barbat:daca e pervers i plac mari, daca e cu capu pe umeri i plac mici, si daca te iubeste i plac asa cum i aiwinking

| Alex20_8915 a răspuns:

Depinde de restul corpului happy

| Ursus a răspuns:

MARI, mari, uriasi! glumeam, imi plac aia rotunzismug

| Richard_8745 a răspuns:

Medii si cu cur bun