| betty17 a întrebat:

Intrebare pentru baietii peste 18 anilaughingi-am cerut idiul baiatului de la club prin mesaj pe telefon, stia cine sunt cand i l-am cerut si mi l-a dat.baieti daca va cere idiul o fata personal fie prin mesaj sau fata in fata si nu vreti sa il dati, il dati?

1 răspuns:
| Hmmmm a răspuns:

Sunt fata, dar imi permit sa raspund, pentru ca tin sa iti reamitesc ca depinde foarte mult de noi daca baietii ne dau idiul sau ba.
de ce zic asta? pentru ca noi suntem cele care il cerem.de ce coteaza asta atat e mult? pentru ca conteaza enorm de mult cum il ceri.conteaza foarte mult daca ceri acel idiu printr-un mesaj sau fata in fata, conteaza atitudinea pe care o ai cand o ceri, morivul pentru care il ceri, tonul pe care il ceri.
si plus de asta unii il dau.altii nu.depinde si de baiat si de ceea ce vrea el de la tine.