| Jokerashul a întrebat:

Intrebare pentru fete.Pe strada, va uitati la un baiat cand il considerati atragator sau numai asa ca n-aveti ce face?

Răspuns Câştigător
| SzbInfinite a răspuns:

Păăi ambelehee hee În general dacă sunt cu cineva mă uit la persoane doar dacă îmi place mult ceva ce poartă sau dacă arată bine. Dacă sunt singură, mă mai uit şi eu aşa, în gol, de plictiseală laughing

7 răspunsuri:
| Alikdary a răspuns:

Eu una ma uit destul de des la baietii pe care ii consider atragatori. E perfect normal, doar suntem fete, nu?

| Daydream a răspuns:

Prima varianta pentru ca daca m-as uita la unul chiar urat nu as vrea sa gandeasca ca-l plac sau ceva de genul!

| AndraAlee16 a răspuns:

Ii admir pe toti laughing

| Corinnààà a răspuns:

Depinde de cine ma insoteste.

| Jokerashul explică (pentru AndraAlee16):

Na, la asta nu ma asteptam

| Jokerashul explică (pentru Alikdary):

Sincer, nu stiu. Fetele raman si vor fii cele mai mari enigme pentru minte.Niciodata nu stiti ce vreti si mereu surprindeti, nu neaparat pozitiv, deci doar ca sunteti fete rezulta prea multe big grin

| Jokerashul explică (pentru Daydream):

Pei ce conteaza, este o chestie de cateva secunde, dupa aia il vei uita si el la fel.