| Tsiitsix3 a întrebat:

Intrebarea aceasta as vrea sa o adresez baietiilor.happyVa plac mai mult fete gingase, politicoase, timide sau cele un pic mai rele, care comanda si asa mai curvistine?:dbatting eyelashes fundha raspuns care se pot cu al meu.Pss si vOttwhistling

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Well.
Cele care sunt mai curvistine merg o noapte( acu toate ziceti ca nu sunte-ti...oh sure surehappy )
Deci o fata ideala pentru mine ar fi in felu urmator`
Sa nu se omoare cu fardurile
Si sa nu imi fie rusine sa ies cu ea pe strada
Mai pe romaneste
Sa nu fie proasta'
Cum arata conteaza mai putin happy
Frumusetea e trecatoare.dar sufletu uhm.
Ok de obicei ne uitam mai intai la cum arata omul dpa ce are in cap(asa facem toti. dar uni uita sa se mai uite la ce are in cap si etc)
Fiecare avem defecte.
Tre sa stim doar ce sa alegem.
xD
Prefer fetele timide decat cele tupeistehappy
Sunt eu destul de tupeistlaughing) Destul imi fac eu probleme`

1 răspuns:
| AnnaS98 a răspuns:

Eu sunt fata si chiar vreau sa aud niste raspunsuri!