| BestFlower a întrebat:

Pentru baieti : voua ce fel de fete va plac, fizic si psihic?
Fizic : slabute, normale, grasute.
Psihic : zapacite, timide, arogante, gingase, baietoaice...

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Fizic :normale
Psihic: timide
Dar cel mai important este sa fie simpatica si sa fie o fata care sa te iubeasca cum esti happy

3 răspunsuri:
| TheSearcher a răspuns:

Fizic : normale
Psihic: timide =)
Si sa nu fie genul de fata care a e cu tine doar pentru ca esti mai cunoscut(popular). sa te iubeasca nu pentru prietenii care ii ai. sa fie sincera si sa aiba incredere in mine ^^.dar sa nu isi neglizeje nici ea prietenele doar pentru ca e cu mine. sa mai stea si cu ele si bla bla =) altfor ele vor incepe sa spuna ca te tine(iubitul) ca pe o prizoniera.

| Bubuuuu a răspuns:

Buna intrebare thinking si eu sunt curioasa big grin :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic: Normale
Psihic: Gingase