| Iza_2113 a întrebat:

Intrebarea aceasta as vrea sa o adresez baietiilor.Va plac mai mult fete gingase, politicoase, timide sau cele un pic mai rele, care comanda si asa mai curvistine?

Răspuns Câştigător
| Tsiitsix3 a răspuns:

Ehh eu in calitate de fata `Aj zice fetele un pic mai r3lElove struck fundha?:winking

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Prima varianta, pentru ca asa e frumos sa fie o fata si asa e si normal... nu?

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Pai eu am vazut ca sunt placuta de toti...
Asta fdca sunt mai rea.sh mai curvistina
Inainte eram timida, dar acum nu mai stiu ce inseamna cuvantul astarolling on the floor

pa, pa

| 7777 a răspuns:

Poi depinde de baiat happy. Mie de ex imi plac fetele mai cuminti(gingase, politicoase)...:X

| catalinn_5169 a răspuns:

Mai curvistine da nu mult...maxim o lunawinking

| Dante_3756 a răspuns:

thinking De obicei o fata ar trebui sa fie intre cele 2 pentru a se crea o relatie stabila. Pentru relatii scurte fetele mai "curvistine". Daca vrei ceva serios cauti totusi o fata mai cumintica. Acu asta e parerea mea. Mie nu-mi plac deloc fetele "curvistine" dar in fine happy