| EuCeaANiumanui a întrebat:

Ma adresez mai ales baietilor cum ar trebui sa fiu o fata intr-o relatie.Cat la suta conteaza imbracaminte? Si ce fel de fete le plac baietilor cele cu tupeu sau cele timide?
Dau FUNDA si Voturi pentru. cel mai indetaliat raspuns.

PS.Ma adresez mai ales baietilor din clesele 5-8big grin

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

St mai mare. in fine. nu imi plac fetele cu tupeu. asa e felul in care arata cat sunt ele de increzute.

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Eu sunt a 11a...in fine, prietena mea e mai mica cu 4 ani.Mi-a placut fiindca era si e asa cum eu nu o sa fiu niciodata,cuminte,timida,doar la capitolu'baieti,ca in rest e o fire energica,vorbareata,plina de viata, fizic e bruneta, cam 1.70, slabuta,draguta,nu vulgara. Observ ca are foarte mult tupeu cu prietenele si persoanele din jur,doar cu baietii e timida, oricum o prefer asa, mai bine decat una care sa ma umple de draci.

| EuCeaANiumanui explică:

Dar daca au fite va palk?

| crysstyann a răspuns:

Nu imi plac fetele cu tupeu aceste fete sunt increzute si se cred cele mai bune si critica pe alti mai timizi sau mai cuminti decat ele