| cosmy1993 a întrebat:

La ce emisiune va uitati cel mai mult? Mi-e imi place mult:faci fata, faci bani"si schimb de mame!

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Dansez pentru tine, Comanda la mine, Schimb de mamehappy

| RebeLu_4135 a răspuns:

Mie unu imi place "comanda la mine" care cred ca voi participa si eu ^^

| Silvia a răspuns:

Nu prea mă uit. Dar îmi plac ''Te pui cu blondele?''[e o emisiune de cultură generală şi mi se pare chiar foarte interesantă thinking],''Cronica cârcotaşilor''[dar nu mereu; consider că uneori râd şi de lucruri fără rost],''Dansez pentru tine''[are un scop bun],''Faci faţă, faci bani''[îmi place pentru că râd multhee hee].

| Sua a răspuns:

Cronica carcotasilor

| Ana a răspuns:

Cireasa de pe tort happy

Răspuns utilizator avertizat