| anss23 a întrebat:

Voi la ce filme va uitati in seara asta? Eu nu prea mai am nicio idee si cred ca o sa ma uit la "Schimb de mame"big grin

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si e film?hee heeEu cred ca stau la pc.big grin

| anss23 explică:

Da' multi va mai uitati la Harry Potterlaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Si eu tot la Harry, pacat ca meciul Stelei este pe Digi Sport...nu am programul. sad kkmas!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
eu o sa ma uit pe ProTv la Harry Potter. Daca nu-ti place mai sunt 2 filme care mie mi se par interesante:
pe Disney Channel, la 19:30-"Frumoasele de la laptarie"
si pe Acasa Tv, la 20:30-"De la 13 la 30 de ani"
happy

| bigdady a răspuns:

Cred ca o sa ma uit la Cash asta http://www.youtube.com/watch?v=zSswvwR4ha4&feature=related la tv vad doar stirile

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Pai Harry Potter si pocalul de foc :X.

| dolyan a răspuns:

Poate vei rade... dar ma voi uita la filmul indian, parca pe National tv este la ora 20 :-)

| e m i l y a răspuns:

In seara asta este la pro tv "Harry Potter si pocalul de foc". happysmug

| Briosaaa a răspuns:

Depinde. la ce gen vrei sa te uiti? eu iti recomand ceva cu Harry Potter sau o comedie

| Sebby_6032 a răspuns:

Uita-te pe protv la Harry potter si pocalul de foc la 8:30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa ma uit la un film, o sa fac o sceneta eu si iubitul meu, drama mai exactwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Harry Potter pe Protv.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai astaseara este Harry Potter pe pro tv mie imi place daca vrei uitate la 8:30

poti sa te uiti la Harry Potter pe pro tv la 8:30 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce film e