| Symonel10 a întrebat:

La ce nr. sunt la Vodafone ca sa-mi pun un mesaj vocal cand ma suna cineva?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Un mesaj vocal poate dura maximum 2 minute. Capacitatea căsuţei Vodafone Vox este de maximum 20 de mesaje, iar valabilitatea mesajelor salvate este de 7 zile. Mesajele primite in casuta vocala si neascultate vor fi pastrate 7 zile. După expirarea acestei perioade, mesajele se întorc în căsuţa vocală a celui care ţi le-a lasat.

Pentru ca mesajele vocale să poată fi înregistrate de Vodafone Vox, trebuie să redirecţionezi apelurile ratate către numărul 332 pentru România sau către +40 722 033 332 dacă te afli în străinătate.

Personalizarea căsuţei vocale
Îţi personalizezi gratuit căsuţa de mesaje vocale prin:
schimbarea mesajului standard de întâmpinare cu un mesaj înregistrat de tine, la numărul de telefon 335
schimbarea codului standard Vodafone Vox (0000) cu unul cunoscut doar de tine, la numărul de telefon 336
înregistrarea propriului autograf vocal, la numărul de telefon 337.

Sursa : https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Succes! :)

1 răspuns:
| stephanixx a răspuns (pentru Ronnix):

Nu merge ce tot spui tu aici ma tot freaca la cap cu introdu codu schimba codu nu imi zice nimic de inregistrarea mesajului nimic