| Corina19 a întrebat:

La facebook, pe contul meu, de la un timp nu imi mai apar mesajele... se incarca incontinuu. Am intrat pe contul unei verisoare si mesajele ei apareau. La mine nu stiu ce are. Daca dau mesaj nu se trimite... Nici pe telefon nici pe laptop nu imi apar.Ce fac? Stie cineva? Va rog, ajutati-ma!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Conectează-te de pe alt browser, fiindcă va fi altfel. Nu e vina ta, probabil problemele sunt de la facebook, ei fac tot timpul modificari, aduc noutăți, deci se lucrează, iar aceste lucruri îngreunează activitatea ta/ a noastră pe facebook.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Folosești facebook-ul pe pc sau telefon? Dacă îl folosești pe telefon atunci reinstaleză facebook-ul iar dacă îl folosești pe pc reinstalează browser-ul. Cel mai probabil ai luat un virus.