| Eduardxx a întrebat:

Am o problema, azi cand am intrat pe facebook am vazut ca aveam un mesaj, dar cand am vrut sa-l vad imi arata ca tot se incarca, dupa am intrat pe telefon si cand am dat sa vad mesajele imi aparea :"Something went wrong. Please try again ".
Dupa aceea am intrat pe un alt cont de facebook si mi-am trimis un mesaj, iar cand am intrat pe contul meu nu-l primisem si scria : "Preluarea mesajelor anterioare din această conversaţie nu a reuşit".
Va rog ajutati-ma!
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Se mai inatmpla uneori, incearca doar sa intri de pe un alt browser Ohappy

| leivi a răspuns:

Si eu patesc la fel!