| TeckTonik997 a întrebat:

Sunt impreuna cu prietena mea de 2 ani. Acum o luna am gasit pe facebook-ul ei niste discutii cu un tip pe care nu il cunoastem, doar din vedere in care se plangea ca nu are incredere in ea si i-a zis ca el e dragut, nu are probleme din astea si aiureli, ea vorbea 90% singura. Cand i-am zis s-a speriat si a ajuns la spital cu probleme grave la inima, a facut un preinfarct si a primit un sac de medicamente si tot felul de interdictii la stress etc si incepea sa planga numa cand auzea "facebook" si o luau iar durerile de inima. Am lasat deoparte subiectul desi am cautat atent si am gasit ca si-a schimbat parola cu cateva minute dupa prima discutie si ca era acelasi IP si telefon de pe care vorbea cu mine deci e clar ca am mintit cu:"jur nu eu, nu eu, mi-a spart cineva contul ca tot timpul imi apareau si mesajele tale deja citite". Acum e la tara, cu mama ei care nu stie de noi si abia imi trimite 5 randuri de mesaj pe zi desi de 3 zile ii zic sa vorbeasca mai mult cu mine. Ce sa fac? Voi ce ati face in situatia mea? Acum deja m-am saturat. In vara asta ne-am vazut maxim 4 ore in total. Si vreau explicatii, desi la fel face si acum daca aduc vorba.

P.S. Nu stiu daca ati inteles, dar eu m-am impacat cu ea dupa acea faza ca sa nu-i agravez problemele pentru ca avea ganduri serioase sa se sinucida. Problemele la inima sunt reale si serioase iar IP-ul e de telefon, acelasi telefon apare si cand vorbea cu mine si cu ala, un S4. Acum o ora i-am dat un mesaj in care i-am cerut sa imi explice, am sunat-o si nimic. Apoi mi-a dat un bip scurt iar acum "momentan, clientul... nu poate fi contactat"

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Iubita ta are probleme serioase. Du-o la un psiholog. Iar tu n-ar trebui sa stai cu cineva in care n-ai pic de incredere.

| Demonull a răspuns (pentru madyddd):

E nebună.şi mincinoasă.şi..nebună..a..deja am spus asta.ups

| madyddd a răspuns (pentru Demonull):

Hahahah cica, "cand auzea facebook o luau durerile de inima"... prefacutaaa!

| cristimihailov a răspuns:

Scuza-ma, dar nu inteleg.
De ce iti pierzi vremea cu asemenea persoane?

Daca stai doar pentru pasarica, ia-o odata si gata. Daca stai pentru a avea o relatie cu tipa aceea, personal mi se pare cea mai mare prostie pe care ai putea sa o faci.

| Blamely a răspuns:

Te-a mințit.