| anonim_4396 a întrebat:

La liceu, ce motive de invidie sunt intre profesori?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Banii. Fiecare se crede mai bun decat orice coleg care are salariul mai mare. Asa este peste tot.

| frostxtq a răspuns:

Promovarea, pregatirea pe care o are fiecare, fizicul (ntre profesoare) happy
Sunt multe, si ei sunt oameni, e normal sa existe astfel de sentimente si intre profesori. La fel cu acestia prefera anumiti elevi si directorul/directoarea prefera anumiti profesori/profesoare.

| BlaaBlaa a răspuns:

Motive : Gradele pe care le au, comportament, stil de predare, si cat de bine se intelege cu elevii si salariul desigur.