| iLLi a întrebat:

Ce diferenta este intre liceu si facultate[studenti, profesori etc.]?

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Mult mai mare. La facultate ai decan, mai multi cioflingari care viseaza avioane ca vor deveni nu stiu ce mari si tari prin Romania, in schimb ce la liceu traiesti viata.Nu degeaba ii zice ``ani de liceu``. La liceu ai viata,distractie. La faculta,boooring,fara rost,aiurea, stupid etc. Bani aruncati pe geam, ca dupa 6 ani de facultate sa ajungi un ospatar sau un pizzer. Coolhappy

| CosminCSM00 a răspuns:

Pai fara liceu nu poti incepe o faclultate si mai este o diferenta la facultate te poti inscrie si la 35-40 de ani daca vrei oricand.

| iLLi explică:

@InsomniaTuning Poate din punctul tau de vedere.Din punctul meu de vedere, anii de liceu au fost un **** mare si atat.