| Ionutzishugo a întrebat:

La voi în școală se poarta masca?

6 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Cum să nu?

| isemilia a răspuns:

98% din timp da, se poarta complet. Alteori nu. (fie ca bea cineva apa, ca mananca in clasa sau ca doar si-od a jos un pic) Da in ore nu se pune problema sa nu se poarte masca.

| Ionutzishugo explică:

La mine se poarta sub nas sau nu se poarta deloc, eu o port și îmi mai zic colegii sa nu port masca. Ce sa le zic să mă lase împace?

| pepsiics a răspuns:

Da

| covrigelbohoi a răspuns:

Uneori da, uneori nu. nici eu nu prea port uneori căci stau in ultima bancă și mor de cald cu ea dar de obicei toată lumea o poartă.

| Diana312 a răspuns:

La noi vin asistentele și insistă să le purtăm. Deci e chiar obligatorie în școala mea