| Anonnnnn a întrebat:

M`am saturatstraight face. viata e d ***straight face. simt ca ma prabusesc.mereu se iau toti de mine si ma jignesc, si, ma ignora.noroc cu bff ca fara ea... vreau replici cu care sa le inchid gura pentru totdeauna[nu chiar amenintari]
nu vreau raspunsuri gen:zi. le parintilor sau profesorilor.am facut asta si nu prea au facut nimic.si m`am saturat.
fundoi.
a dracu viataI don't want to see

2 răspunsuri:
| dvmp01 a răspuns:

1.Nu vreau sa fiu rau da nu cred ca ai mai mult de 13 ani... in general cam pe atunci toti au problema asta cu viat...
2.Dece te intereseaza ce cred altii despre tine?
3.Crezi ca esti singura cu problema asta? Sa fim seriosi, copii din ziua de azi se iau de orice...

| VanessaM a răspuns:

Si de mine se mai iau unii colegi si le spun ca ma doare in c*r de ce cred ei despre mine. Incearcawinking