| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Vreau sa stiu asa multe replici, cand ma cert cu o persoana sa ii inchid gura. ma ajuta si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Bună.
Dacă ești o persoană inteigentă/deșteaptă, evident că-i poți închide gura cu mici replici care-ți vin ție pe loc.
Baftă.

7 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Ii poti inchide gura tacand tu din gura si lasand acea persoana in pace. Daca ai ultimul cuvant, nu inseamna ca esti mai presus decat celalalt.winking

| Innsbruck a răspuns:

Depinde foarte mult de ceea ce zice el,nu poti sa-i spui orice replica la orice zice, trebuie sa se potriveasca oarecum, si nu o sa-i inchizi gura cu replici vechi de pe internet.
Daca esti destul de inteligenta, poti sa o faci rapid, sau daca nu, pur si simplu ingnora-i

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Fii dragut, ca mine.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Auzi?

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Depinde de cearta nu poti spune orice replica unei persoane.

| NoNameqed a răspuns:

Mai bine nu, poti sa ii inchizi gura, chiar daca nu ii spui nimic, nu le baga in seama cel mai destept cedeaza happy

| Dula_Dula_1996 a răspuns:

Taci ca-ti pute gura!