| Butterfly2110 a întrebat:

Ce sa-i spun unei colege de clasa care intodeauna cind zice ea ceva toti tac si o asculta m-am saturat eu... spuneti-mi niste replici care i-ar putea inchide gura aia mare odata si pentru totdeauna

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună. big grin
păi. uite câteva replici :
-mai vorbeşti mult sau mai trebuie să dorm?

-nu înţeleg cum poţi spune atâtea prostii... Chiar mă fascinează! Tu nu ai creier, dar poţi vorbi!

- Nu înţeleg cum oamenii cu un IQ mic pot vorbi atât de mult.

-Ar trebui să scrii o carte, aşa poate n-am mai dormi atât de des.

-Felicităări! Ai reuşit să adormi toată clasa. te aplaud?
şi.thinking

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

De regula "Mai taci fa din gura ca ma scoti din minti" functioneaza happy
Sau sa te prefaci ca te ia somnul in timp ce vorbeste, si ar mai fi sarcasmul "Mda, fooaaarte interesant"

| RedNose a răspuns:

Taci doar daca si ea tace cand vorbesti tu, daca nu, cand ea vorbeste o ignori sau pleci de acolo.

Răspuns utilizator avertizat