| vanessa_9004 a întrebat:

Ma confunt de cateva luni cu mult intalnita cadere a parului...as vrea ceva sfaturi in privinta astabig grin

Răspuns Câştigător
| FataVerde a răspuns:

Buna!
Sfatul meu este urmatorul: trebuie sa folosesti 1/2 linguri de ulei de masline, o jumatate de lamaie, aceasta trebuie stoarsa si folosesti doar zeama, 3 oua din care separi albusul de galbenus si iti trebuie doar galbenusul si 1/2 linguri mari de miere de albina, naturala, depinde acum si de lungimea parului. Amesteci toata compozitia si aplici la radacina dar poti sa dai si pe lungimea parului, apoi iti acoperi capul cu o punga si lasi sa actioneze 30/60 minute, cu cat lasi mai mult cu atat mai bine. Poti repeta aceasta cam la doua saptamani. Ai sa vezi rezultatele. Bafta! Pe curand!