| DoarEu01 a întrebat:

Mai baieti/fete. am si eu o mica/mare/foarte mare/uriasa problema si ma gandeam ca poate cineva ma poate ajuta. Deci. mie. imi place de o fata. si fata asta sta cu un baiat/are prt. povestea mea. Mi-a dat ea add la mess. am vorbit mutl timp pana m-am indragostit de ea. eu nu stiu daca si ea de mine dar. asta e dupa un timp am aflat ca ma place da nu eram sigur. dupa mai mult timp i-am spus ca imi place de ea. ea mi-a spus ca a avut de ales intre o prietenie si o relatie ca un baiat. a ales prietenia ca mine. zice ea dupa mai mult timp. in timpu asta ea imi zicea intr-un mod. in care eu nu intelegeam nimic. ca ma place. nu eram sigur ce zice. dar! asa.laughing dupa un timp am "tradato" pentru ca ea era deja ca unu.si imi zicea ca ma iubeste dar l-a alea pe el. nu stiu! j pana la urma. EU NU MAI SUPORTAM! (stiti km e sa va placa de o fata si ea sa fie ca altu) i-am spus ca nu mai pot kontinua asa. si! nu am mai vorbit vreo 2 luni. dupa aceea. acum de vreo 3 saptamana iar am inceput. ea era tot ca ala. si am inceput sa vorbim. la skl ma pupa. eta pana mi-am luat inima in dinti si iar i-am spus ca o plac/iubesc! dupa aceea...acum cateva zile. a inceput sa ma pupe in fiecare pauza. cand ma wedea etc! si azi. mi-a trimis dimineata un mesaj"vei awea o surpriza la skl" sau ceva d genu. si cand m-a vazut m-a pupat p gura. eu i-am zis la un baiat si a aflat fata. SHIT! si s-a suparat da ia trecut. si acum scriu asta happy dar nu stiu sigur un lucru! ea nu mi-a spus niciodata "TE IUBESC " in fata! dar eu da si cand wreau sa wb ca ea prin mesaje mai minte ca nare si din astea. la skl vrea sa stea ca mine si sa vb. si cand ne despartim parca nici nu mai are kef de minesad va rog ajutati-ma! spuneti-mi dati-mi sfaturi! ORICE VA IMPLOR vreau sa stiu daca merita sa ma mai chinui! va rog AJUTOR

Răspuns Câştigător
| BadBoy_9862 a răspuns:

Uite ce incurcatura mare, pai in primul rand, spune-i orice s-ar intampla ok, iti este frica e normal, tuturor le este frica ce sa le faci, dar daca nu vrei am un plan spune-i niste complimente frumoase, atrage-o, am incearca sa insisti invit-o la intalniri, cine romantice, seri placute etc. si cand prinzi curaj, spune-i si o sa vezi ca o sa zica da iti spun eu dupa cate ia-i facut

5 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Da zii ca vrei sa fii impruna cu ea!
Ea vrea doar sa te provoace sa vada cat mai suporti/
Du-te la ea ia-ti inima in dintii si spune-i "Vrei sa te combini cu mine?" si ai sa termini cu dubiile daca nu o sa vrea ai sa suferi un timp si o sa-ti treaca daca vrea o sa fie petrecere mare.
Dar mi se pare o fraiera e cu altu te pupa pur si simpu nu o inteleg.Si daca te-ai combina cu ea? cum crezi ca ar fi? Ai vrea sa-ti faca asa si tie.
Eh.na pe deoparte iti zic sa te mai gandesti un pic daca vrei sa fii cu ea.

Bye si mult succes!

| DoarEu01 explică:

Dar... mi-e frica sa o intreb daca vrea sa fie ca mine pentru ca sta deja ca baiatu ala sad ce sa fac ajuta-macrying

| DoarEu01 explică:

Dar ea sta deja ca el... ki-e frica...ce sa ma faccrying? daca ma refuza mor

| vlad201 a răspuns:

Asculta aici. fetele sunt dificile.stiu cum e sa placi o fata si ea sa fie cu altcineva. urmeaza-ti inima, fa ce crezi tu

| iluzionistRayo a răspuns:

Fa o laba si e okbig grin gandeste-te la ea