| BUlululica a întrebat:

Mai cand vreau sa deschid un videoclip de pe youtube imi apare "eroare necunoscuta" (aprp am un lg kp500) ma poate ajuta cineva sa imi spuna cum sa mearga sa vad filmulete?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mario_5170 a răspuns:

Sal am avut si eu probleme si mi-a zis cineva ca e de falsh player worried incerca sal instalezi si revino cu raspun si o sa incerc sati caut alta varianta :-D

1 răspuns:
| BUlululica explică:

Ms pentru ajutor...dar acum nu mai imi merge deloc mersi oricum:*