| sweetale12 a întrebat:

Am un telefon Lg Kp500 Cookie! As vrea sa mearga youtube-ul! Ce as putea sa fac? Cand vreau sa vad un videoclip imi apare eroare! (precizez ca am cartela Orange)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ai internet pe telefon? 2. Da, cum a zis "ViataDe2Lei" s-ar putea sa fie nevoie de Adobe Flash Player, este gratuit. 3. Daca atunci cand ai cumparat telefonul avea deja "youtube" instalat, uitete in cartea cu instructiuni a telefonului.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Nu sunt prea sigur de chestia asta, dar cum la calculator ai nevoie de Adobe Flash Player cred ca si pe telefon este nevoie.Nu sunt sigur, findca nu am probat, dar poti proba tu, merita incercat happy.