| strawberry666 a întrebat:

Hei.
am un lg kp500 si cartela orange.
nu imi merge youtube'ul. atunci cand vreau sa vad un video imi spune eroare necunoscuta.
ce pot face ca sa mearga?
funda.

2 răspunsuri:
| ςคωч a răspuns:

Of doamne...e greu...si eu am acelasi tip de telefon si nu stiu ce a ii fac ca sa pot vedea clipurile de pe youtube crying

| geo1111 a răspuns:

Asa facea si al meu. Iati cartela de la Vodafone, activeazati internetul, si ei ati trimit setarile prin sms. Daca tot nu-ti merge intra in setari>conectivitate>setari streaming>profil internet si selecteaza Vodafone live PRE si o sati mearga, numai ca merge tv-ul si videoclipurile de pe youtube cu antrerupere, asta poate are telefonul meu cevalaughing