| Asta mica! a întrebat:

Mai stiti niste jocuri gen Stardoll? adica sa iti creezi o papusa, sa ii cumperi haine(fara sa trebuiasca sa fii VIP), sa faci o casa, sa o decorezi.etc si sa fie online fara sa trebuiasca sa descarci ceva.
aaaa...Apropo.cine poate sa imi dea mai multe informatii despre Stardoll va rog sa lasati un mesaj pe privat!
Imi plac foarte mult jocurile de acest gen, iar daca stiti va rog sa ma ajutati.

multumesc anticipat si... O zii buna!happy

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca girlsense. sper sa-ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce faci hainele la stardoll ce faci? raspuns in 3 secunde ca le-am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pixie hollow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ourworld este un joc de acest gen!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladypopular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E unu club penguin dar poti sa iti faci casa si sa cumperi haine si peruci numai daca esti membru ceea ce inseamna sa platresti banii adevarati in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal! Eu sunt Sorana.Si terog sa ma asculti.Eu joc Metin2 si sa nu ne batem joc de el da nu e cine stie ce! Si eu mai stiu jocurile aste, stradoll, pandanda, webkinz, meez, gara, fantage, migoland, ubiworld, Si cele din urma metin2 ro.Si daca vrei sa stii pe mine ma ceama Sorana! Si sa stii ca metinul nu e de baieti e si de fete.Si multumesc ca m-ati ascultat fete si baieti! Si atunci larevedere o vacanta placuta si cine citeste asta noaptea le urez noapte buna! Paaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok eu stiu stardoll eu ma joc ii jocul meu preferat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu papusa sunt cheryiulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da...ladypopular, imvu, i-dressup...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular mai e frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. missbimbo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca ladypopular ca e ceva de genu da trebuie sa intri tot timpul...ma rog...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic im pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh my dollz, este exact ca stardoll`u numa ca nu e nimic de superstar, dar trebuie sa platesti ca sa primesti alte camere.ai 2 camere la incepu happy... daca iti place poti juca

| Izadora a răspuns:

Stiu eu un site ladypopular care este pe nivele trebuie sa i faci o casa sa mergi la moll sa ii cumperi haine...etc. e foarte frumos jocul.

| kkrissPpink a răspuns (pentru Izadora):

Am jucat si m-am lasat de el n 2 ore laughing)

| Ariianagthebest a răspuns:

Www.mydivadoll.com miss bimbo ladypopular poupee (daca ai java)
si cel mai tare dar fara papusa looklet pls pls fundiiita:X:X

| Ema_7462 a răspuns:

Da,sigur iti pot spune mult mai multe despre stardoll! Eu am cont si sunt de aproape 2 ani. Daca vrei sa ma vizitezi scrie:miley_cyruss522
Jocuri ca stardoll, nu stiu nici eu.Tot stardoll va fi pe primul loc!

| SwEeTYy1998 a răspuns:

Lady popular, missbimbo, pixie hollow, doar atat stiu laughinglaughing

| AndreeaAndreea_2574 a răspuns:

Grand fantasia e misto si sa titi ca joc si metin2 si microvolts si e si de fete altfel nu ar mai fi conturi de fete

| kkrissPpink a răspuns:

Eu as zice sa te lasi de unele jocuri si sa joci mt2 private cum ar fi: darkness tdl chaos ......etc

| lOnyxl a răspuns:

Fantage este foarte asemanator cu stardoll

| andreea2001_4010 a răspuns:

Metin2...iti faci un cont pe site-ul oficial www.metin2.ro si il downloadezi tot de acolo, sau dac vrei server privat asta-i alta mancare de peste.Iti alegi un caracter dintre sura, saman, razboinica si ninja ii dai un nume si iti alegi dintre doua tinute.La inceput ai lvl 1, si bati animale.Ai arme, armuri, bijuterii de diferite nivele.Eu il joc de mult si sunt fata, mie mi-a placut...fiecare cu preferintele lui!

| kimyco a răspuns:

Salut fetelor, mai este un joc super dragut.se cheama dolidoli.
si apropo si eu joc metin2.si nu e numai pentru. baieti. e super misto jocul.

| AylinuţaAylaa999 a răspuns:

IMVu dar trebuie descarcat big grin!

| copilashnebun2011 a răspuns:

Buna ma numesck Patricya si mai stiu un joc asemanator.Se numeste lady popular acolo trebuie sa-ti faci o faha dupa care sa o duci la salonul de frumustete.Primesti 2000 de dolari si 8 diamante. Te rog sa'l incerci pentru ca este aproape la fel ca stardoll.