| Asta mica! a întrebat:

Ce jocuri online in care sa creezi tu propriile haine, sa le vinzi intr-un magazin(etc) stiti?
si daca se poate sa nu trebuiasca sa download-ezi nimic, si fara plata de pe card sau ceva de genu'...happy

meeeeersi!happy

7 răspunsuri:
| bambum a răspuns:

Eu iti pot recomanda doua jocuri:

1. http://www.play-zone.ro/fashion-designer-xs4.html - asta e oarecum putin diferit de ce iti doresti tu exact dar te sfatuiesti sa il incerci are sa iti placa cu siguranta.

2. http://www.play-zone.ro/dress-up-rush.html - asta e deja vedeta printre jocurile flash si se apropie ceva mai mult de ce iti doresti tu.

Bafta la joaca.

| maniac a răspuns:

Wow:lich of king si metin 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club Penguin, Pandanda astea le stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, nu stiu. si eu caut de mult timp si nu am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am jucat jocul Fashion Desingner si am primit numai 5 stele nu e cine stie ce. Dar totusi e cat de cat ok pentru ca jocuri mai bune de atat nu prea sunt.Incearcal pe acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te duci in targul de gaine si le zinziz