| Ema1239 a întrebat:

Mai stiti niste jocuri gen Stardoll? adica sa iti creezi o papusa, sa ii cumperi haine(fara sa trebuiasca sa fii VIP), sa faci o casa, sa o decorezi.etc si sa fie online fara sa trebuiasca sa descarci ceva.

aaaa...Apropo.cine poate sa imi dea mai multe informatii despre Stardoll va rog sa lasati un mesaj pe privat!

Răspuns Câştigător
| Onissy a răspuns:

Buna!
Mai stiu eu niste jocuri:lady popular,miss bimbo,fashionista faceoff(pe fb), fashion city(pe fb), it girl(tot pe fb)