| Erika120192 a întrebat:

Buna happy ce jocuri sunt pe net (online sau multiplayer) sau de downlandat in care iti faci o papusa o imbraci, ii cumperi haine, iti faci o casa, o amenajezi?

Răspuns Câştigător
| Lollidella a răspuns:

Stardoll, missbimbo, lady popular si poate mai sunt dar eu pe astea le joc happy

9 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Lady popualr e cel mai tare:*:*

kiss

funda?sad

| Erika120192 explică:

Am deja simshee hee si 1 si 2 si 3 dar eu caut jocuri online

| AlinaFlorentinax33 a răspuns (pentru Erika120192):

Kum pot si eu sa le downloadez? Imi spui te rog frumos! Iti dau fundita!
happy

| Lavinia20 a răspuns:

Stardoll.com este cel mai tarelove struck

| LoveToHate a răspuns:

Pai eu stiu doar unu:
http://www.jocurifete.ro/

Sper ca te-am ajutat!

| VivaRoZ a răspuns:

Miss bimbo

| VivaRoZ a răspuns:

IMVU.SIMS.Miss Bimbo.Star Doll.Lady Popukar...si mai stiam cateva dar eu prefer jocul IMVU...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

| carhartt a răspuns:

Sims, este un joc foarte tare, la inceput iti construiesti o casa, tio amenajezi, iti pui parchet, gresie, faiata, piscinta, telefon, televizor, orice ai putea pune la o casa.
Daca esti multumita de raspuns, te rog mult sa imi dai o fundita:d