| Diidii_4802 a întrebat:

Merg la mare duminica asta si vreau sa slabesc macar putin. aveti ceva idee?
Dau funda puppy dog eyes puppy dog eyes [am 13 ani si am 53 kg]
Dau Fundaaaaaaaaaa! puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Kesi a răspuns:

Uite ce trebuie tu sa faci:gata cu ciocolata(tot ceea ce contine zahar).Si fara sucuri.Nu mai adauga deloc ulei la mancare.Este important sa bei 2l apa pe zi.Nu exclude din dieta ta fructele si legumele(cat de multe se poate),si, mai ales, cel putin 30 de minute de alergat in fiecare zi.Ar trebui sa cumperi Danone Nutriday cu 0%grasime si sa mananci 1/zi. Fara paine(fainoase)
Mult noroc la slabit!

1 răspuns:
| Diidii_4802 explică:

Mersii multt! love struck