| ioana7625 a întrebat:

duminica ma voi intalni cu un baiat si nu stiu ce sa le spun parintilor sau unde merg chiar nu am nici o idee ce sa mint spuneti-mi si mie ce sa le spun... fundaaaaaaaaaa+vot

Răspuns Câştigător
| Sweet00gum a răspuns:

Simplu! le spui ca te intalnesti cu o prietena (pe care ei o cunosc), dar de fapt tu vei merge cu acel baiat, ei nu vor stii.

4 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Spune ca te duci cu o prietena si daca trebuie sa le spui si care prietena atunci vorbeste cu acea fata za zica dupa k a fost cu tine in oras daca o intreaba cineva. bafta!happy

| goejoy a răspuns:

Simplu : mami ma duc cu unu sa-mi dea un suc dupa care probabil ii voi face felatie happy daca nu e de acord intreab-o, Ea cum a ajuns cu taicatu big grin

| andreypanter a răspuns:

Draga ioana le spui ca te duci in oras cu cineva daca e nevoie ii spui si cu cinewinkingNu iti fie frica nu ai de ce sa te temibig grin

| fatyma a răspuns:

Spune-le ca mergi la o prietena in vizita au ca mergi la petrcerea unei colege