| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a fost dezactivat contul de Instagram si am depus o cerere ca il vreau inapoi si mi-a fost aprobată ieri si mi-au zis sa las un mesaj de ce contest dezactivarea permanenta a contului. Le0am lasat acolo un mesaj cum sa nu am idee de ce l-au dezactivat, probabil pentru ca cu o seara inainte l-am injurat pe unul....ma rog. As vrea sa stiu daca i s-a intamplat cuiva asta si stie in cat timp se da raspunsul la contestația asta si unde mi-l da?

5 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

De obicei 12-72ore si primesti confirmarea ca o sa-ti pastrezi contul, pe mail.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru kb9):

Si crezi ca mi l da inapoi?

| kb9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. ai oricum termen de 14 zile sa te razgandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru kb9):

Ai insta? Ca vr sa te intreb mai multe. Ca mi-am facut alt cont temporar. Stergi dupa ce iti dau follow

| kb9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, il ai in profilul meu de pe tpu.ro, la "Pagina Mea" e un link direct la Instagram-ul meu.